Wagashi

Hanami® jest firmą, która pragnie być obecna w każdym sektorze usług w Polsce, gdzie znajomość języka i kultury japońskiej jest niezbędna. Współpracujemy, tylko ze specjalistami posiadającymi szeroką wiedzę z danej dziedziny.

Jedną z gałęzi naszej działalności jest prezentowanie i propagowanie różnych aspektów kultury japońskiej. Posiadamy w ofercie prezentacje oraz warsztaty tradycyjnych sztuk japońskich takich jak: ceremonia herbaciana, kaligrafia, origami, ikebana, zakładanie kimona, sztuki walki, taniec japoński, spotkania poświęcone kulturze żywieniowej.

Naszą ofertę wzbogaciliśmy również o działania z zakresu promocji produktów japońskich. Organizujemy spotkania dla mediów, doradzamy w zakresie sposobów promocji.

Obsługujemy klientów indywidualnych i korporacyjnych. Przygotowywaliśmy imprezy firmowe, spotkania integracyjne, festyny i wykłady (od 5 do ponad 2000 osób). W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę atrakcji japońskich, które dostarczą uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń.